Ресурс продается. Ожидаем предложений.

Наші заняття

Запитання- відповідь

Швидкій адаптації малюків на наших заняттях сприяє тепла і дружня атмосфера, присутність мами або близької людини, невелика кількість дітей в групі (5-6 осіб максимально наближених за віком), а також педагог з раннього розвитку.

Основна мова викладання – українська, а додаткова – російська.

Дитячі розвиваючі заняття побудовані в ігровій формі, з можливістю частої зміни діяльності дитини. Для розвитку дитини дуже важливо, щоб заняття були позитивно емоційно насичені й різноманітні по своєму змісту. На занятті малюк встигає поспівати, потанцювати, позайматися логікою, розвитком мови, посидіти за столом, малюючи або конструюючи вироби, зробити зарядку, познайомитися з літерами й цифрами, зробити артикуляційну гімнастику й пограти в пальчикові ігри. Така різноманітність допомагає зробити заняття з раннього розвитку більш продуктивними.

Заняття розраховані на дітей у віці від 1,5 до 6-7 років. Курси   “Малятко” та Пізнайко”   розраховані на малюків від 1,5 до 4 років відповідно.  Це період, коли основною діяльністю малюка є гра. Саме в процесі гри швидше та простіше засвоюються знання, вміння та навички, а за допомогою рольової гри легше привернути увагу дитини. Тому всі наші заняття носять цікавий та  ігровий характер. У цей період дитина відкрита для нових знань про світ і відмінно їх засвоює. В майбутньому це приносить свої результати: діти, що відвідували такі центри для розвитку дитини, легше адаптуються в школі, вони більш посидючі на уроках, уважні до слів педагога, одним словом вони вміють вчитися, працювати в класі, групі, слухати й чути педагога, виконувати його вимоги. Пов’язане це не тільки з тим, що така дитина краще розвинена в інтелектуально. Вона вчиться спілкуванню й поведінці за певними правилами. На ігрових розвиваючих заняттях дитина вчиться знаходити спільну мову з однолітками, дружити, слухати й чути педагога, виконувати правила гри.

Важливу роль у ранньому розвитку дитини відіграють не тільки педагоги, але й батьки. Тому батьки можуть брати участь в розвиваючих заняттях. Займаючись разом з дитиною, Ви будете знати, які розвиваючі посібники необхідні вашій дитині в кожному віковому періоді, навчитесь грати в корисні розвиваючі ігри з вашою дитиною, розділите радість від гри з вашим малям. Присутність на заняттях мами або іншої близької людини, надає можливість закріплювати пройдене на занятті у повсякденному житті (під час прогулянок, під час їжі і купання), оскільки результат буде значно кращим.

Тривалість заняття становить 40 хвилин.

Заняття проходить під ритмічну музику за участі педагога. Детальніше про заняття 

Запитання- відповідь